KONST / Litografier / Färglitografi 13128639
nr 1312 8639
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Paris, numrerad . Signerad, numrerad 77/360. Motivet: 73x89 cm
Kondition: slitage
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 mars 2020
kl 18:10:09
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)